Posted on

Maszyny od Fassi

Przedsiębiorstwo Fassi jest obecnie jednym z największych warsztatów, których specjalizacją jest produkowanie żurawi hydraulicznych. Tradycyjne urządzenia, są poszerzane o wielką liczbę nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań. Stąd, w ogromnej ofercie firmy wolno odszukać bardzo różnorodne serie modeli.

Fabrykowane przez markę Fassi żurawie, są w głównej mierze przeznaczone do montażu na samochodzie ciężarowym. Są to tak nazywane HDSy. W większości wypadków są one używane do przemieszczania ładunków o różnorakich gabarytach i kształcie.

Co więcej, bardzo dobrze nadają się do transportowania m. in. złomu lub bali drewnianych. Wybór żurawia powinien być stosowny dla jego zastosowania. Każdy z nich ma konkretną moc oraz wysięg. Selekcjonując odpowiedniego żurawia, trzeba nie zapominać o innym ważnym czynniku, jakim jest stosowny wybór elementu roboczego, do którego są mocowane przedmioty.

Ogólnie rzecz biorąc, dźwigi hydrauliczne są stosowane do przeróżnego rodzaju prac. Wielokrotnie pracują w trudnych warunkach środowiskowych, a obciążenia, jakim podlegają są bardzo ogromne. Zważywszy na ten fakt, producent oferuje trzy różnorodne rozwiązania gwarancyjne. Roczna gwarancja na wszystkie części żurawi, dwuletnia gwarancja odnosi się dla detalów hydraulicznych, tudzież trzyletnia gwarancja obejmuje sprzęty, które są wyposażone w hak. Sprzęt można oddać na serwis gwarancyjny w wypadku, kiedy tak właściwie uszkodzenia powstały z winy producenta bądź też gdy defekty pozostały ujawnione w trakcie użytkowania.

Pomimo niezwykle przydatnych warunków, które proponuje producent, nie można zapomnieć o konieczności bieżącego serwisowania hydraulicznych urządzeń dźwigowych. Najodpowiedniej jest wykonywać regularne przeglądy wszystkich siłowników hydraulicznych. W ten sposób kupujący zapewni sobie jak najdłuższe poprawne funkcjonowanie sprzętu.

Serwis Fassi jest oferowany przez dużą liczbę krajowych firm. Zajmują się one na ogół naprawą części hydraulicznych jak oraz mechanicznych.

Maszyny oferowane przez tego producenta przynależą do jednych z najlepszych w swojej dyscyplinie. Należałoby też przyjrzeć się takim firmom jak Palfinger czy Hiab, ponieważ są to równorzędni rywale.

Reklamy