Posted on

Marka Hiab oraz jej maszyny

W największym stopniu doceniane i legendarne od dawna na polskim rynku maszyny dźwigowe oferuje serwis maszyn Hiab, a też serwis Palfinger lub serwis Fassi.

Pierwsza firma podobnie jak i pozostałe ma już wypracowaną pozycję na naszym rodzimym rynku. Cieszy się ufnością oraz respektem polskiego klienta od lat, a jej wyposażenie ma opinię niezawodnego.

Jej zalążki to lata czterdzieste ubiegłego wieku. Jest to korporacja skandynawska, jaka na przestrzeni dziesięcioleci anektowała inne korporacje specjalizujące się w produkcji dźwigów. Jej propozycja mieści rozmaitego typu dźwigi montowane na podwoziach samochodów przeznaczone do prac o zakresie montażowym oraz załadunkowym.

Obecnie marka ma swoje fabryki w jedenastu krajach, agencje handlowe w trzydziestu czterech państwach, a jej towary są proponowane przez ponad stu hurtowników na całym globie. Przynosi obecnie zatrudnienie paru tysiącom pracowników.

Szlachetne miejsce wśród asortymentu producenta obejmują żurawie samochodowe ogólnego przeznaczenia. Firma ma do zaoferowania całkowity przekrój żurawi o rozmaitych gabarytach i udźwigu przeznaczonych do wykonywania szerokiego zakresu prac.

Jednostka posiada w swoim asortymencie również sprzęty do wymiany karoserii, żurawie leśne wykorzystane do transportu drewna, żurawie przekazane do zastosowania w specjalizacji przemysłowej, jak również burty załadunkowe i wózki widłowe.

Cechą wyróżniającą skandynawską markę jest idea proponująca budowę żurawi na miarę. W jej szerokiej ofercie znajdują się dźwigi klasy XS o niedużych gabarytach. To naturalnie dzięki tak dużej rozbieżności w gabarytach dźwigów, przy ich użyciu stało się dopuszczalne wykonywanie coraz większej ilości prac. Ramiona zewnętrzne i wewnętrzne żurawi charakteryzują się różną długością i udźwigiem, co stwarza dużo możliwości ich zastosowań.

Innowacją wprowadzoną przez tę markę jest tak nazwany system OLP innymi słowy elektroniczny system, który ma chronić maszynę przed przeciążeniem. Działanie maszyny zostaje automatycznie przerwane, kiedy system komunikuje, że bliskie jest jej przeciążenie. Gwarantuje to bezpieczeństwo podczas pracy.

Reklamy